SingStar

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.5 MB
  • Version 1.0.8
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayStation
IOS işletim sistemi bulunan cep telefonunuza SingStar müzik uygulamasını indirerek oldukça eğlenebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz SingStar mobil uygulaması ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzu çok daha verimli bir şekilde kullanmak için SingStar mobil uygulamasına baş vurabilirsiniz. Uygulamaya kolayca bağlanın; uygulama otomatik olarak SingStar çalıştıran bir PS3 veya PS4 sistemini arayacaktır. Uygulamanın kolay kullanımı sayesinde zorlanmadan eğlencenizi yaşayabilirsiniz.

Satın alınarak SingStore'dan PS3 veya PS4 sistemine indirilmiş şarkılardan seçerek arkadaşlarınızla birlikte aynı anda oynatma listeleri yaratın. Uygulamanın listesini kolaylıkla kendiniz belirleyebilir ve müzik eğlencenizi SingStar ile çok daha profesyonel bir şekilde yaşayabilirsiniz. 

SingStar, sadece PlayStation platformunda bulunan klasik parti oyununun yeni sürümüdür. Yenilenen ve düzenlenen oyun, yeni bir görünüşe, yeni parçalara, yeni özelliklere sahiptir ve eşsiz SingStar Mic uygulaması ile uyumludur. 

Bir arkadaşınızla oyun içerisinde yarışın; şarkının sonunda kimin daha yüksek skor yapabileceğini görün. Eğlencenizi arkadaşlarınıza birlikte yaşayabilirsiniz. Şarkıları ve etkinlikleri tamamlayarak yıldız puanları kazanın ve sıralamanızı yükseltebilirsiniz. SingStar akıllı cep telefonunuzda sınırsız eğlence sunacaktır. 

SingStar indir
DİĞER SÜRÜMLER